Nové fórum: http://dragons.yourme.net/index.htm

PříjemFAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 

Gaian..

Goto down 
AutorZpráva
pmc
PLSák
PLSák

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 23. 04. 07

PříspěvekPředmět: Gaian..   Mon 23 Apr - 20:57

Tak vás teda zdravím...

Moje meno je Peter Červeňanský, všade zvaný PMC (okolnosti proste..Very Happy), v reale pochádzam z malej dedinky blízko bratislavy, resp. senca .. jej meno je Tureň Shocked

Hrám UO na endore asi tri štvrte roka, čiastočne som preskakoval v záchvatoch zúrivosti stále niekam inam (1000 a 2000+ online), no človek časom zistí, že endor je proste najlepší.

Za postavu Revengar a podobne som prešiel guildou Riders of Flame a to bol vlastne môj prvý zážitok v hraní na tomto sharde. Revengar bol chladnokrvne ukradnutý a spravený na PK, dakedy je ho možno vidieť v orčáku. Musím priznať, že už je môj no ovládajú ho dvaja ľudia, ktorým veľmi verím a sem tam sa tam striedame.. niesom žiaden grázel, ja nedávam ani HK, jedine ak z pomsty, no aj to iba čiastočne, pretože to nevedie nikam iba k ďalším HK..
Môj nekromancer, ktorému chýba asi 300 xp do 19 lvl sa volá Gaian.. možno sa už niektorým vynorilo, že som bol GM guildy CIH a vtedy guilda prežila veľký rozkvet.. je to vynikajúca parta ľudí za ktorých môžem dať ruku do ohňa. V guilde som skončil, pretože som im nemohol ponúknuť veľké možnosti v oblasti dungeonov a začal som hrávať rogua. Veľmi ma bavil, no keď človek pouvažuje, aký "vysoký" level má za inú postavu, baviť ho to prestane .. teda aspoň mňa Razz . Nakoniec mi je trápne sa vrátiť do guildy CIH a naspäť na titul GM, takže u nich v guilde pôsobím za rogua (Amelia) a skutočne by to nebola moja primárna záležitosť, teda keby ste chceli ísť dung tak so mnou určite môžete počítať.

UO automap nieje problém, ICq samozrejme že nie, TeamSpeak by tiež problém nemal byť..

Som náramne veľkým fanúšikom RP hry. Ak by ste mali záujem čítať, tu je môj RP príbeh netradičný voči ostatným..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Volám sa Gaian. Pochádzam z rodu elfov, mocného národa sveta Terranie, ktorá bola pohltená prízrakmi. Celý môj svet sa začal až tu.. na Endore..
Aby som neodskakoval od témy, poviem Vám môj príbeh.

Narodil som sa v mocnom meste Astrid. Jeho múri a opevnenia boli obrovské a mocná citadela sa vypínala v jeho strede. Celé mesto bolo v ohraničení akého si kruhu múrov, ktoré boli len malou časťou krásy tohoto mesta. Bolo založené elfmi, ktorí v ňom žili, možno ešte aj žijú, dodnes.. Práve ja som pochádzal z rodu In´Thingol, bol to rod, ktorý priviedol Astridu svoju slávu a krásu. Dobrý kus od nás, na tom istom kontinente zvanom Fhloria, sa črtalo v diaľke mocné mesto zvané Arcania. Takisto nádherné, no ľuďmi obývané. Bol som s nimi vo veľmi dobrom kontakte a jeho pán, Revengar bol mojim veľmi dobrým kamarátom. Jedného dňa však Terraniu začal sužovať strach - Mocné vojská prízrakov, zvaných aj nemŕtvymi, napadli značnú časť kontinentu a chystali sa k nám. Nebudem opisovať boj, to snáď niekedy inokedy, bolo by to na dlho, no spoznal som mnohých ľudí, s ktorými som sa dlhú dobu nestretol ale veľmi by som si to želal.. i keď táto možnosť užasi nebude. Neviem či sú mŕtvy, či vôbec žijú.. najhoršie avšak je, že nieje ani nádej..

Porazili sme vojská mocného pána prízrakov, Kelen´Naia a zničili sme tak prvú hrozbu. Mysleli sme, že boj sa skončil, no nebolo tomu tak. Revengar sa vybral na druhý kontinent , ktorý doposiaľ ani nebol poriadne objavený a rozhodol sa zaútočiť na pána prízrakov. Nečakalo ho nič iné než záhuba. Nezomrel, ale jeho srdce sa poddalo Kelen´Naiovi. I keď sa mu pána prízrakov podarilo zabiť, zlo napadlo jeho srdce. Vedel, že má krásnu dcéru, a nezostalo mu nič iné iba útek. Dokázal prekonať svoje túžby po moci a záhadným spôsobom sa dostal do sveta zvaného Endor. Snažil som sa ho nájsť dlhé roky, no márne. Nakoniec zvolal Amirakh, môj otec veľkú poradu múdrych. Vojna sa mala konať - Útok prízrakov bol zahájený. Niekto, alebo niečo mocnejšie sa im dostalo na vládu a spustošil obrovswké územie Terranie. Posledné slová môjho otca boli : " Zachráň sa, Gaian. Nemôžeš zomrieť! "

Nakoniec som prešiel záhadnou bránou, ktorý vyčaroval môj nevlastný brat Elfias - kacír odpadlík, a objavil som sa v lese. Bol som stratený. Krátko na to sa za mnou zjavil aj on a vyšli sme na akúsi cestu na lúke. Zbadali sme skalli a jednu úžinu. Prebežali sme cez ňu a ocitli sme sa v nejakom meste. Teraz už dobre viem, že to mesto sa volá daugas. "Sme v Endore," prehlásil Elfias.

Dlhé roky som pátral po Revengarovi. Podarilo sa mi zistiť, že jeho srdce žije v úpadku a potuluje sa po meste ako vrah.. Nikoho som nepoznal, iba brata a začal som spoznávať jeho kacírske rituáli. Avšak v boji s prízrakmi ma fascinovala ich sila a tak som sa oddal smrti. Milujem smrť, ale milujem aj svet. Čo sa stalo s Astridom a s Arcaniou? To málokto vie..

-----
Ak som niečo zabudol, napíšte a ja kľudne odpíšem.. ešte sa dotázam pripomenúť, že som ochotný pomôcť v každom probléme a nikdy neopustím prateľa v núdzi.. ale naozaj tu musí byť priateľ Wink
Aha a ešte inak - uo hrávam denne, ak nejdem von sa nahúliť tak hrávam v sobotu a v piatok asi tak do 2. rána.. snad viac, možno menej Very Happy

Gaian z rodu In´Thingol
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
allaard
King spamer
King spamer

Poeet p?íspivku : 1000
Registration date : 23. 07. 06

PříspěvekPředmět: Re: Gaian..   Mon 23 Apr - 23:15

Si mrte vol. Si GM guildy. Smile Inak je to dobrý človek. Som za. Vie to hrať, vie ako na to. Fajn affraid

[$S$]Němi01 (08:12 PM) :
hej ty tvoje spam
y
my odlogly qip
prej moc spamujes
Allaard (08:13 PM) :
:-D
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://dragon.activebb.net/index.htm
pmc
PLSák
PLSák

PříspěvekPředmět: Re: Gaian..   Mon 23 Apr - 23:22

allaard napsal:
Si mrte vol. Si GM guildy. Smile Inak je to dobrý človek. Som za. Vie to hrať, vie ako na to. Fajn affraid

No, bolo viac vecí v tom že som tú guildu opustil.. ale to je už moc osobné a malo to niečo aj s vecami v reale.. samzrejme že som ju nepredal, to zas nech si nikto nemyslí!Very Happy

Proste... stalo sa.Teraz je GMkom elfias a guilde sa darí aj tak.. ale CIH už nebude to čím bol, proste príjmať ľudí bez prihlášky atď.. nepáči sa mi to. cheers

za to dungy chodievajú stále.. od tejto guildy by som neočakával chodiť dungy úplne každý deň 100 krát (nemyslím doslovne), no určite sem-tam by nejaký bodol.

Inak PvP trochu ovládam..
Návrat nahoru Goto down
Dreigh
Master
Master

Poeet p?íspivku : 123
Registration date : 08. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Gaian..   Tue 24 Apr - 9:17

Budu PRO. Laughing

pmc
PLSák
PLSák

PříspěvekPředmět: Re: Gaian..   Tue 24 Apr - 16:47

Dreigh napsal:
Laughing

To že si PRO mi smiešne nepripadá Laughing

ale ďakujem zatiaľ za dva kladné hlasy..
inak mám ešte crafta ale ten to nejak ďaleko zatiaľ nedotiahol.. pre mňa sú lepšie výrobky kúpené (mám mining okolo 42 a skilly na 27:lol:)
Návrat nahoru Goto down
Dreigh
Master
Master

Poeet p?íspivku : 123
Registration date : 08. 09. 06

PříspěvekPředmět: Re: Gaian..   Tue 24 Apr - 17:53

Ten smajl tam byl jen proto aby to nevypadalo tak holé....

pmc
PLSák
PLSák

PříspěvekPředmět: Re: Gaian..   Tue 24 Apr - 19:32

haluz je že shlédnutí 44 a okrem dvoch ľudí žiaden príspevok Very Happy Laughing ale to je tak vždy.. affraid

Zabudol som hore napísať icq na mňa.. keby ho niekto nemal tak 292-508-694
Návrat nahoru Goto down
Zeddicus
Veteran
Veteran

Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 03. 08. 06

PříspěvekPředmět: Re: Gaian..   Wed 25 Apr - 3:12

Založeno hlasování ...
Návrat nahoru Goto down
pmc
PLSák
PLSák

PříspěvekPředmět: Re: Gaian..   Wed 25 Apr - 17:21

Zdá sa že sem už fakt moc píšem Surprised) ale musím zdôrazniť že na UO sa dostanem asi v piatok alebo v sobotu večer, nakoľko mám za úlohu robiť ročníkovú prácu.. každopádne sem na fórum určite mrknem asi raz za deň a na ICQ budem ale iba tak pol hodinku denne nech niesom rušený.. zatím hoj a sry, no real je dôležitejší než endor Surprised) (ak to nespravím vykopnú ma Laughing )
Návrat nahoru Goto down
Zeddicus
Veteran
Veteran

Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 03. 08. 06

PříspěvekPředmět: Re: Gaian..   Sun 29 Apr - 22:43

byl si přijat ale nevidím nikde ICQ tak ho písni nebo se raději ozvi ty mě na moje
Návrat nahoru Goto down
Harden
Master
Master

Poeet p?íspivku : 105
Registration date : 27. 07. 06

PříspěvekPředmět: Re: Gaian..   Wed 2 May - 23:20

lock? Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content